Zlatohosrsko - Vítejte v kraji pokladů

Webkamera Menu

Hotel Praděd

Ve Zlatých Horách si užijete vůbec nejčistší vzduch v České republice. Okolní příroda a božský klid vám umožní alespoň na chvíli zapomenout na všechny starosti a zregenerujete své tělo i mysl. Zvolíte raději aktivní odpočinek nebo relax v našem wellness centru? Rezervujte na našem webu, pro hotelové hosty máme totiž vstup do wellness zdarma!

A to, že se lidem u nás líbí, dokazuje také naše ocenění:
1. místo v Olomouckém kraji mezi 3* hotely v prestižních Czech Hotel Awards 2021 i 2022.

Hotel se nachází v panenské přírodě divokých Jeseníků. Nádherná a klidná příroda je ideální pro relax a nabízí celou řadu příležitostí. Nadechněte se nejčistšího vzduchu v ČR.

Rezervujte si tento hotel v Jeseníkách a k ceně navíc získáte bohatou snídani a vstup do hotelového wellness zdarma.

Hosté mohou též využít levnější variantu ubytování v penzionu Thamm Zlaté Hory (10 čtyřlůžkových pokojů se společným sociálním zázemím).

Součástí hotelu je restaurace s českými pokrmy, ale i mezinárodní kuchyní. Pro večerní posezení doporučujeme navštívit Thamm Bar s unikátní rumotékou a širokou nabídkou piva a vína.

Pro odpočinek hostů je určeno hotelové wellness centrum s dvěma saunami, vířivkou, bazénem a relaxační zónou nebo si objednejte jednu z mnoha druhů masáží.

Hotel Praděd ve Zlatých Horách se též specializuje na organizaci, svateb, firemních akcí, konferencí nebo teambuildingu. Více info: Konferenční prostory Jeseníky

Vyberte si pro svůj pobyt rodinný wellness hotel ve Zlatých Horách – Hotel Praděd Thamm*** –  Vaše správná volba!

Oficiální internetové stránky: https://www.hotelpraded.eu/

Počasí Jeseníky

Počasí Jeseník - Slunečno.cz